خبرگزاري آريا- علي دايي به به اتفاقات رخ داده در مراسم جشن پرسپوليسي ها اعتراض شديد کرد.
به گزارش سرويس ورزشي خبرگزاري آريا، علي دايي اسطوره فوتبال ايران به اتفاقات رخ داده در مراسم باشگاه پرسپوليس که صداي او و علي پروين را تقليد کرده بودند واکنش نشان داد.
 متن منتشر شده در اينستاگرام دايي را مي خوانيد: به نام برگزاري جشن سپاس تلاش دارند عقده هايشان را خالي کنند. نامديراني که با سهم خواهي پس از دربي و خروج از پيله خود و برش هر روزه کيک تولد، به يکباره تيم را از انگيزه خالي کردند و فرصت قهرماني را از پرسپوليس و هوادارانش گرفتند حالا تلاش دارند خود را برجسته و بزرگ نشان دهند و در اين راه دلقک بازي هايشان تمامي ندارد. ره گم کرده هايي که از بيراهه روابط سر از خوان شهرت و فوتبال درآورده اند کاش مي دانستند اين به ظاهر ارثيه شيرين به هيچ فرهادي وفاداري نکرده است.
بزرگي امثال علي پروين را با مليجک بازي هايتان نمي توانند سلب کنيد و مافوق قسم خورده شان که همه تلاشش در راستاي حذف خاک خورده ها و جايگزيني ناکارآمدهاست اين را بايد تا حالا فهميده باشد. در جاي جاي دولت اگر هدف تدبير و اميد باشد در عرصه ورزش تبخير اميد است. ممنون از حمايت صادقانه استاد بزرگوار علي آقاي پروين که بر من سمت معلمي دارد.تاريخ : پنجشنبه سی ام اردیبهشت ۱۳۹۵ | 8:30 | نویسنده : نازنین |